Politika
ROBOTI NA BINI "VEŽBAJU" MORAVAC! Generalna proba pred današnji spektakl (VIDEO)
27. 06. 2026. u 10:00
Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Fudbal
HRVATI DRHTE OD STRAHA! Ovako nešto im se nije nikada desilo na Svetskom prvenstvu
27. 06. 2026. u 08:54
"SANJAJTE VELIKE SNOVE" Svet bruji o jakim rečima Zlatana Ibrahimovića
27. 06. 2026. u 08:29
maniks
21.07.2020. 08:43
Skola mozda i moze da obezbedi uslove ali dolazak i odlazak dece u skolu koliko ce biti bezbedan kad autobusi budu prepuni posebno u BGD i vecim mestima.
boki
21.07.2020. 08:53
Nijedna varijanta nije dobra, pogušićemo se sa maskama, ako će morati da se nose na časovima, a da i ne govorimno da se neće dobro čuti šta se govori zbog prigušenja zvuka ispod maski !!!!! Ako se uvede treća varijanta, slobodno otpišite ovu predstojeću školsku godinu jer đaci ništa neće naučiti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iVar
21.07.2020. 09:58
@boki - Slažem se da velika većina neće ništa naučiti, na ogromnu žalost svih nas!!!
djodja13
21.07.2020. 09:19
Posebno se mora voditi računa o osnovcima koji polaze u 1.razred kao i onima koji polaze u 5.razred, naravno i onima koji su završne godine.Mislim da su ipak promene kod prvaka i petaka najveće.
Dane
21.07.2020. 09:28
Много се диже паника. Синоћ видим моје ученике,њих 10-ак сви из различитих разреда,седе,друже се, возе бицикл и нико не носи маску и нема проблема са вирусом. Међутим, када дође септембар, онда не могу у школу?! Исто је било и у априлу и мају! Шта сад?
Latinicno ime
21.07.2020. 09:33
Министар не мисли о томе да у Србији има око 170 профила стручних школа,да деца имају и дане праксе.Моја школа је крцата,сва одељења 30 ђака.Како да их одвојимо?Многе колеге раде у више школа и различитим сменама и то у истом дану!!! Шта ћемо са музичком школом,првацима ,петацима,првацима средњих школа? Мој предлог је да се нормално иде у школу .Отвараћемо прозоре.Ионако се прехладимо сваке године више пута.А има и много наставника који су и родитељи и тај психички притисак неће моћи да поднесу.
Realno
21.07.2020. 10:44
Djaci ne mogu da idu u skolu zbog sirenja virusa, ali mogu da bleje po gradu u grupama po 10, da sede na klupama u grupama po 15, zvalave flasu piva od 2l, prave kucne zurke po 20 i vise ljudi, ili po splavovima od preko ko zna koliko ljudi, a sve to bez maske i rastojanja od 2m...
Dragan
21.07.2020. 11:13
A kako ministar misli da deca koja su po ucenickim domovima, vuku kofere svake dve nedelje???
Laki
21.07.2020. 16:03
Sve dok je korona nastava treba da je onlajn.
Jocika
21.07.2020. 17:34
Ne vidim nikakvu korist od online nastavu.Deca nam postaju na taj način asocijalni.Drugo kvazi ministar Šarko je završio školu po stari sistem a sad mu ne valja i izmišlja vruću vodu.Dokle bre familijo sa te gluposti .Voleo bi da i on ima dete kao ja pa da neki ,,ministar,,tako radi kako bi on odreagovao.Sramota bre više,ovo mi je totalno kretenski.