PREMINUO NOVINAR SLOBODAN GAJIĆ: Bio je jedan od osnivača Radija 202
U BEOGRADU je, nakon duge i teške bolesti, preminuo novinar Slobodan Gajić. Svoju profesionalnu karijeru započeo je na Radio Beogradu šezdesetih godina kao ton-majstor Prvog programa Radio Beograda.
Foto: Pixabay
Slobodan je bio i jedan od osnivača Radija 202, Radija 101 i Udruženih radio stanica Srbije. Dobitnik je mnogobrojnih nagrada za dela koja će zauvek krasiti srpsko novinarstvo.
Ostaće upamćen i po velikom doprinosu razvoju turizma u Srbiji, kroz brojne akcije koje je organizovao kao direktor Kluba turističkih novinara Srbije, zajedno sa svojim kolegama.
Kremacija će se obaviti u sredu, 16. aprila, na Novom groblju u 14 časova. Datum i mesto polaganja urne sa posmrtnim ostacima biće naknadno objavljen.
(RTS)
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)