SAŠKA NESTALA KOD LESKOVCA: Porodica moli za pomoć (FOTO)
SAŠKA Jovanović (30) iz sela Čekmin kod Leskovca nestala je juče na putu do posla, odnosno fabrike Jura, gde radi, a njen nestanak prijavljen je sinoć u PU Leskovac.
Foto: Društvene mreže
Prijatelji i rođaci podelili su danas njenu fotografiju na svojim profilima na društvenim mrežama s molbom da građani jave ako je negde vide. Ostavljen je i broj telefona na koji mogu da se jave.
- Poslednji put viđena je juče ujutru u pet sati kada je pošla na posao. Poslednji je video njen suprug. Međutim, kasnije smo saznali da nije ušla u autobus i da nije bila na poslu, i uveče smo prijavili njen nestanak - priča rođaka Jovanovićeve za Jugmediu.
Foto: Društvene mreže
Takođe su kasnije primetili polomljen mobilni telefon nestale žene, sa karticom unutra
Supružnici Jovanović imaju dvoje maloletne dece, a njihove komšije tvrde da žive u skladnim odnosima.
BONUS VIDEO: PITALI SMO SUGRAĐANE: Da li je glava porodice muškarac ili žena?
Preporučujemo
VENECUELA TONE U HAOS: Poznato ko je uhapsio Madura, cure prvi detalji (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 13:37
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)