MAMA I BEBA HEROJI: Devojka se porodila u toaletu autobuske stanice - "Nisam se uplašila, nisam ni imala kad!"
NA autobuskoj stanici u Obrenovcu juče se dogodila nesvakidašnja situacija. Naime, u toaletu se - porodila devojka.
Foto: Printscreen/Jutjub/RTV MAG
Kako su svi mediji danas preneli, trudnica iz Obrenovca porodila se juče oko 9 sati ujutru na autobuskoj stanici "Laste", a na svet je donela devojčicu koja će se najverovatnije zvati Marija.
Kako se saznaje, i porodilja i devojčica su dobro.
- I beba i ja smo dobro. Bila sam u terminu za porođaj, ali nisam mislila da ću se poroditi baš na autobuskoj stanici - govori kroz osmeh ponosna mama.
Otkriva da joj je to drugo dete, a na pitanje da li se uplašila kada je shvatila da je porođaj već u toku, a da ona nema adekvatnu medicinsku pomoć, odgovara:
- Nisam se uplašila, nisam ni imala kad - kaže ona.
Mama i beba heroj su nakon porođaja prebačene u bolnicu u Višegradskoj.
Kako je medijima rekao Nikola Živanović, šef autobuske stanice, ovo je lepa vest koja je obradovala sve zaposlene, iako porodilja možda nije izabrala najlepše i najbezbednije mesto za rođenje deteta.
- Nadamo se da će sve biti kako treba i da ćemo devojčici kumovati - rekao je Živanović.
(Pink)
Preporučujemo
POROĐAJ U TOALETU AUTOBUSKE STANICE: Žena rodila zdravu bebu, evo kako će se zvati
04. 08. 2021. u 18:10
SREĐUJU ŠETALIŠTE KRAJ OBRENOVAČKOG KANALA: Gradi se staza za pešake i bicikliste
04. 08. 2021. u 13:19
OBNAVLjAJU GLAVNU ULICU U OBRENOVCU: Putari naredne dve nedelje u Miloša Obrenovića
02. 08. 2021. u 15:18
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAŠI OTKRIVENO TEŠKO OBOLjENjE Doktor ostao u čudu: "Ovo nisam video u zadnjih 20 godina"
"OD srednje škole muku mučim s tim..."
10. 04. 2026. u 09:52
Komentari (0)