TLO NE MIRUJE: Novi zemljotres pogodio Crnu Goru
NOVI zemljotres jačine 2,9 stepeni Rihterove skale pogodio je Crnu Goru, javljaju EMSC i Seizmološki zavod Srbije.
Foto: Novosti
Potres je registrovan u 12.10 sati kod Nikšića, na dubini od jednog kilometra, odnosno 28 kilometara od Bileće u BiH.
Građani su na sajtu EMSC napisali da su osetili lagano podrhtavanje.
"Evo počelo i danas", "Lagano podrhtavanje", "Podrhtava Nikšić", samo su neki od komentara.
Podsetimo, zemljotres jačine 5,7 stepeni po Rihterovoj skali potresao je teritoriju Crne Gore u četvrtak, u 4.06 časova.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologiju Crne Gore je saopštio da je potres bio jačine 5,4 stepena, a epicentar je bio na pet kilometara od mesta Čarađe u opštini Nikšić. Žarište je bilo na dubini od 14 kilometara.
Nakon toga tlo ne prestaje da podrhtava i zabeležen je niz slabijih potresa.
(Informer)
BONUS VIDEO: VAZDUŠNI NAPAD NA STAMBENI KOMPLEKS: Izraelci bombardovali stambene zgrade u Kan Junisu
Preporučujemo
NAKON RAZORNOG POTRESA LjUDI U STRAHU: Evo kako se zaštititi u slučaju zemljotresa
15. 03. 2024. u 08:18
NOVI ZEMLjOTRES POGODIO CRNU GORU: Epicentar na 17 kilometara od Bileće
14. 03. 2024. u 20:35
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)