CRNA LISTA "Plantaže" najveći poreski dužnik
UPRAVA prihoda i carina objavila je Crnu listu na kojoj se nalaze firme sa najvećim poreskim dugom u Crnoj Gori. Na čelu "crne liste" 50 poreskih dužnika su "Plantaže" sa reprogramiranim dugom od 11,86 miliona evra.
Foto: Plantaže
Sledi Železnički prevoz sa 6,20 miliona duga, Železnička infrastruktura sa 4,73 miliona, Održavanje železničkih voznih sredstava 4,167,709.54. Na prvom mestu liste dužnika u stečaju koji ne izmiruju obaveze je hercegnovski "Pantomarket" sa 15,85 miliona evra duga, Montenegro erlajns sa 15,72, "Radoje Dakić" sa 12,04 miliona, te "Rudnici Boksita" i "Vektra Montenegro" sa 9,20 i 6,24 miliona evra duga.
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)