DA BUDU PROFESIONALNE I NEPRISTRASNE: Aleksa Bečić čestitao imenovanje novoizabranim sudijama Ustavnog suda
LIDER Demokrata Aleksa Bečić čestitao je imenovanje novoizabranim sudijama Ustavnog suda Crne Gore – Momirki Tešić, Snežani Armenko i Dragani Đuranović.
Demokrate
- Čestitam novoizabranim sutkinjama Ustavnog suda uz uverenje da će se u svom radu rukovoditi profesionalnim, objektivnim i nepristrasnim pristupom. Poslanici Demokratske Crne Gore su, kako danas, tako i u proteklom periodu dali maksimalan doprinos deblokadi Ustavnog suda - napisao je Bečić na Tviteru.
On je izrazio žaljenje što i ostale kolege poslanici nisu glasale za svo četvoro sudija Ustavnog suda i time "pokazali dodatnu odgovornost kada je reč o ovom ključnom procesu za deblokadu institucija u Crnoj Gori“
- Snažne institucije su imperativ demokratskog društva i pretpostavka ubrzanja našeg evropskog puta. Stoga je obaveza svih nas da ostanemo posvećeni njihovoj izgradnji i unapređenju, kako bi Crna Gora konačno postala pravna, uređena i moderna država - zaključio je Aleksa Bečić.
Preporučujemo
POSKUPLjENjA U CRNOJ GORI: Koliko će koštati litar benzina i eurodizela
27. 02. 2023. u 18:43
ZA VLADAVINU PRAVA: Andrija Mandić pozdravio deblokadu Ustavnog suda
27. 02. 2023. u 17:21
ZAVIČAJNA TREPZA, PESMA I IGRA: U Somboru održano tradicionalno "Crnogorsko veče"
27. 02. 2023. u 13:39
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)