NEBOJŠA MEDOJEVIĆ PROZVAO DRITANA ABAZOVIĆA: Cilj Vlade da bude antisrpska, antiruska i antipravoslavna
PREDSEDNIK Pokreta za promjene (PzP), članice Demokrtskog fronta, Nebojša Medojević, saopštio je danas da je jedini zadatak nove crnogorske vlade Dritana Abazovića da bude deo regionalne antisrpske, antiruske i antipravoslavne i antislovenske koalicije koja će služiti intenziviranju pritiska i pokušaja izazivanja unutrašnjih nemira u Srbiji.
Nebojša Medojević i Dritan Abazović
Medojević ukazuje da će, kako navodi, posebno biti rizične operacije aktiviranja starih žarista - KiM, Makedonija, Sandžak, Republika Srpska gde globalisti imaju pod svojom kontrolom značajne resurse u balkanskoj konfederaciji organizovanog Kriminala i korumpiranim političarima, kontrolisanim tajkunima, medijima i NVO aktivistima.
- Levičarske ekstremističke terorističke organizacije (ANTIFA i sl.) finansirane od globalista (Soroša i družine) već intenziviraju obuke lokalnih ekstremista i anarhista za sprovođenje terora i izazivanje haosa u regionu, sa posebnom metom u Srbiji - upozorava Medojević i ističe:
- Zato sin neokomuniste i levičarskog ekstremiste Džordza Soroša čestita Dritanu na premijerskoj poziciji sa tri odsto podrške birača. Još ako Savo Kentera, sitni doušnik ANB postane šef ANB, sve izdajničke i plaćeničke figure globalne države biće na tabli. Milo. Sreća nas je pratila do ivice provalije. Posle nije - napisao je Medojević na fejsbuk profilu.
Medojević kaže i da je vlada Dritana Abazovića "još jedna u nizu marionetskih sluganskih Vlada Crne Gore koje su od 1998. godine formirane, isključivo po nalogu globalne duboke države i stranih bezbednosno-diplomatskih struktura".
Preporučujemo
LITIJA OBNOVLjENA NAKON OSAM DECENIJA: Na Sušćepanu proslavljena Tomina nedelja
01. 05. 2022. u 16:38
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (4)