TEŠKA NOĆ U BEOGRADU: U četiri saobraćajne nesreće, teže povređene 4 osobe
NOĆAS su se u Beogradu dogodile tri saobraćajne nesreće u kojima isto toliko osoba teže povređeno, a Hitna pomoć je imala je ukupno 103 intervencije, od toga 23 na javnom mestu.
Foto: Arhiva
U 20.03, nedaleko od železničke stanice Pančevački most, voz je udario ženu starosti oko 40 godina i odsekao joj obe potkolenice i ona je prebačena u Urgentni centar.
Nešto kasnije, u 23.56 u Crnotravskoj, kombi je naleteo na biciklistu koji je s teškim povredama prebačen na VMA, a u 02.56 na Ledinama kod akva parka motociklista je pri padu zadobio prelom ruke i prevezen je u Zemunsku bolnicu.
Kako je Tanjugu rečeno u Hitnoj pomoći, noćas je ukupno 20 ekipa intervenisalo na javnom mestu, najviše zbog alkoholisanih osoba i manjih povređivanja, a kao i prethodnih noći, u većem broju pozivali su hronični pacijenti, srčani, asmatičari i hipertenzičari, a bilo je nekoliko interkliničkih transporta kovid pacijenata.
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)