ONA STOJI IZA NON-PEJPERA: Vrlo je poznata u politici, a o njenoj biografiji se ništa ne zna
02. 05. 2021. u 23:24
GOSTI "Hit Tvita" su predsednik Narodne skupštine Ivica Dačić, predsednik Veritasa Savo Štrbac i reditelj Dragoslav Bokan.
Koji bi pravi Srbin bio spreman odreci se i stope Kosmeta
Non-pejper, tojlet-pejper, ista im je svrha. Dokoni mlate praznu slamu. R 1244 je jedini papir koji vazi i koga se treba drzati. Cemu tolika "frka"? Treba otvoreno reci da iza Siptara stoje Nemci. Nemci a ne Siptari su problem. Vekovima. Da nije bilo Nemacke ne bi bilo ni Albanije. Pred Prvi balkanski rat saveznice su se dogovorile kako da podele oslobodjene teritorije. Srbiji je trebala da pripadne skoro cela danasnja Albanija. Pred karaj 1912. Nemci su organizovali Siptare da izdaju deklaraciju o nezavisnosti a ostale evropske sile su to priznle 1913. i napravile Knezevinu Albaniju mada u njoj nije bilo svesti o pripadnistvu naciji niti standardizovani jezik. Za kneza su doveli Nemca, Vilhelma od Vida.
Dolazila je I te kako u Beograd,ona a I naše ministarstvo noje daleko od nje.
Podkraj Osamdesetih godina, slovenacka politika, u okviru SFRJ, je bila prozapadno eksponirana i otvoreno se izjašnjavali za nezavisnost. Ekonomski je isto takodje bila vetar u jedra tadašnjim separatističkom i iredentističkim zahtevima albanske nacionalne manjine u okviru SFRJ za proglašenje "Kosovo republika" uprkos svim pravima koja je imala u okvirima Socijalisticke Autonomne pokrajine Kosovo i Metohija. Slovenaca podrška bila je populistička prilikom štrajka gladju albanskih rudara u rudniku Stari trg kojima su, navodno slali krišom i banane. Aleksandar Makedonski nije cenio one koji su izdajom Daria mislili da ce da postanu slavni. Naprotiv, dao je da se oni pogube a Dario je taj koga istorija pamti.
Samo uzmite u razmatranje da se objavilo kako je u Sarajevo, pre nekoliko godina stigla grupa britanskih obavještajaca za informativni rat.Sigurno nisu stigli na dugogodišnji odmor.Maja vodi politiku , kao kad bi to rekli za Zaharovu.
Povezane vesti
HARADINAJ PRETI: Biće nemira!
KOMENTARIŠUĆI „non pejper“, lider Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj upozorio je Aljbina Kurtija da će se suočiti sa protestima i nemirima ukoliko dozvoli formiranje autonomnog okruga "Severnog Kosova".
27. 04. 2021. u 22:48
SLEDE SVE VEĆI PRITISCI NA SRBIJU: Vučić - Iznenađen sam načinom na koji je sastavljen non pejper
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je veoma iznenađen načinom na koji je sastavljen non-pejper, ali da, ipak, nije dobar za našu zemlju, iako je je mnogo bolji i više nudi od Ahtisarijevog plana, on je po njegovim rečima dokaz da će pritisci na Srbiju biti sve veći.
28. 04. 2021. u 15:05
BEOGRADU I MOSKVI "KAČE" NON-PEJPER: Vlasti u Prištini dokument o statusu KiM pripisuju smišljeno drugima, iako je osvanuo u njihovoj štampi
U SVOJEVRSNOM ratu non-pejperima za KiM koji se trenutno odvija, meta Prištine i saveznika njene nelegalne nezavisnosti ponovo je Beograd, kome sada pokušava da se prikači etiketa autora ovih dokumenata.
29. 04. 2021. u 09:00
"BEOGRAD PAŽLJIVO ANALIZIRA" - Vučić: Objavljivanje „non pejpera“ smišljena strategija nekih koji su bliži stavovima Prištine
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić izjavio je danas da Beograd pažljivo analizira "non pejper" o rešenju za KiM, ali da o detaljima ne može da govori, te istakao da ga plaši da je njegovo objavljivanje smišljena strategija nekih koji su po pitanju KiM bliži stavovima Prištine, nego Beograda.
29. 04. 2021. u 14:18
POD LUPOM SVE STAVKE NON-PEJPERA: Beograd analizira sadržaj i motive objavljivanja nezvaničnog dokumenta o KiM
BEOGRAD pažljivo analizira non-pejper o rešenju za KiM, ali plašim se da je njegovo objavljivanje bila smišljena strategija u određenim krugovima koji su po pitanju KiM mnogo bliži stavovima Prištine, nego Beograda, u taktičkom smislu.
30. 04. 2021. u 09:00
NEMAČKA O "POVRATKU SUKOBA" NA BALKANU: Portparol Merkelove o "crvenim linijama"
NAKON nemačkog ministra spoljnih poslova Haiko Masa, protiv promene granica na Balkanu izjasio se danas i portparol nemačke kancelarke Angele Merkel, Štefan Zajbert, prenosi Dojče vele.
30. 04. 2021. u 20:55
Najnovije iz rubrike
U KINESKOM KULTURNOM CENTRU: Vučić danas na prezentaciji robota kompanije AGIBOT Innovation
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas u Beogradu prezentaciji robota kompanije AGIBOT Innovation i sastanku sa predstavnicima kompanija Minth group i AGIBOT innovation.
02. 02. 2026. u 07:45
I ŠIPTARSKI POLITIČARI U EPSTAJNOVIM DOKUMENTIMA: Na listi kod sumnjivog milijardera Pacoli i Jahjaga
U DOSIJEU o osuđenom seksualnom prestupniku Džefriju Epstajnu pominje se i najbogatiji Albanac sa Kosova i Metohije, političar Bedžet Pacoli, ali i nekadašnja predsednica privremenih institucija u Prištini Atifete Jahjaga.
02. 02. 2026. u 07:10
RATKO DMITROVIĆ RASKRINKAO BEOGRADSKE GLUMCE: Hrvatima ne smeta ustaštvo, a ovi ih grle, ljube, hvale...
NOVINAR Ratko Dmitrović žestoko je kritikovao na Iksu beogradske glumce.
01. 02. 2026. u 23:18
PREDSTAVILI GA KAO ČOVEKA VLASTI: Pogledajte kako su blokaderi 2021. pisali o rektoru Đokiću (FOTO)
BLOKADERSKI medij "Vreme" i novinarka Jovana Gligorijević 2021. godine su negativno pisali o rektoru Vladanu Đokiću!
01. 02. 2026. u 21:25
"DONOSIM ODLUKE U SKLADU SA POTREBAMA NARODA" Vučić: Ko misli da mi određuje da li ću da potpišem zakon ili ne - taj nije normalan
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu gde je poručio da donosi odluke u skladu sa ustavnim ovlašćenjima i potrebama građana Srbije.
01. 02. 2026. u 20:09
Komentari (6)