VUČIĆ O DIVLJANJU OPOZICIJE U BOGATIĆU: Sve očekivano - kada vidite da stvari ne idu, onda morate da radikalizujete
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je tokom posete fabrici „Biliczki“ divljanje opozicije u Bogatiću.
Foto: Printksrin
- To je sve očekivano. Kada vidite da stvari ne idu, onda morate da radikalizujete. To govori samo o njima, unizili su sebe. Vrlo je loše, ali pre svega za njih i stvara sve veći otpor. Valjda su ušli u opštinu, pa pošto ne znaju šta da rade, onda su izašli. Pobedićemo siledžije.
Preporučujemo
VUČIĆ NAJAVIO: Sutra ujutru u 9 sati me očekuju važni razgovori o gasnom aranžmanu
29. 03. 2026. u 23:48
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (26)