Politika
SRBIJA MOJA PORODICA: Knežević poklonio Vučiću sliku Cetinjskog manastira
27. 06. 2026. u 00:14
Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Fudbal
ZAVIO IH U CRNO! Jeziva greška golmana pogurala evropskog prvaka! (VIDEO)
27. 06. 2026. u 03:42
BRUKA I SRAMOTA NA SVETSKOM PRVENSTVU! Ovo nije viđeno od početka Mundijala!
27. 06. 2026. u 02:52
MEGASENZACIJA U TEKSASU! Ispisana istorija, svetski šampion na kolenima!
27. 06. 2026. u 01:24
Julia Dzurin
05.12.2024. 15:52
Svaka prijava za nasilničko ponašanje mora se temeljno istražiti u skladu sa zakonom, sramno!!
Aleksandar
05.12.2024. 15:54
Tako oni vode drzavu, nasiljem.
stepastepa1929
05.12.2024. 15:56
ovaj hoce problem izgleda
Sanja
05.12.2024. 16:05
Javne pretnje na televiziji, mora da se sankcioniše
marija
05.12.2024. 16:16
dokle ce se toleristi opoziciji nasilje?!
Mix
05.12.2024. 16:19
Ti si zreo za aps i to poduži
Ana
05.12.2024. 16:22
Ovaj covek ne zna za sramotu.
Sanja
05.12.2024. 16:31
Sve nasilnike iza rešetaka, Ješića među prvima!
Klara
05.12.2024. 16:36
Nećemo nasilje u Srbiji, nećemo ovakve ko Ješić da šetaju slobodno ulicama!
Jovo
05.12.2024. 16:53
Nećeš!!!
marko
05.12.2024. 17:02
Dokle će opozicija ovako bahato da se ponaša i da misli da ne mora da odgovara za svoje nedela?!
Ljubica
05.12.2024. 17:08
A samo vi imate prava na samoodbranu ?
Irena
05.12.2024. 17:13
Da li je ovaj covek svestan sta izgovara?
Aca
05.12.2024. 17:18
Ješića treba kazniti za ovo, zar treba da podrzavamo nasilnike?
Stefan
05.12.2024. 17:19
Nasilnicima je mesto u zatvoru, ti tamo i pripadas
Marko
05.12.2024. 17:20
Politika opozicije je isključivo nasilje i vandalizam
Djordje
05.12.2024. 17:21
Za nasilje ces i odgovarati, politika nije za tebe
Ana
05.12.2024. 17:22
Mislim da svaki normalan covek ne podrzava i ne sprovodi bilo koji vid nasilja.
Joja
05.12.2024. 17:23
Za Ješića nije sloboda nego zatvor.
Stanko
05.12.2024. 17:25
Za jedan narod, ponašanje ovako jednog čoveka kao što je Ješić, je bruka i sramota.
Ksenija
05.12.2024. 17:25
Ja bih ovog Ješića kao i svakog nasilnika u apsanu.
Milana
05.12.2024. 17:32
Probaj i bivše uhapšen i skladu sa zakonom
Petar
05.12.2024. 17:38
Nadam se da će neko stati na put ovom nasilniku.
Saara
05.12.2024. 17:38
Drugo ništa ni ne zna...
Dara
05.12.2024. 17:38
Blamira se čovek.
Tara
05.12.2024. 17:39
Nasilje je njegovo srednje ime...
fera
05.12.2024. 17:39
Samo za nasilje i zna...
Sad
05.12.2024. 17:39
Sram da ga bude.
Nina
05.12.2024. 17:39
Jadan je samo tako.
kAJA
05.12.2024. 17:41
Stvarno je svaku meru preterao.
fAZ
05.12.2024. 17:41
Od koga je mogao bolje nešto i da vidi...
kATARINA
05.12.2024. 17:41
Sramota za opoziciju.
lAEA
05.12.2024. 17:41
Sram da ga bude, jadan je i bedan.