UHAPŠEN MUŠKARAC KOJI JE PRETIO VUČIĆU UBISTVOM: Spominjao atentat na društvenim mrežama

Марко Колашинац
Marko Kolašinac

23. 01. 2024. u 10:32

PO NALOGU Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, posebnog odeljenja za Visokotehnološki krimal, uhapšen je muškarac koji je na društvenoj mreži Iks pretio ubistvom predsedniku Aleksandru Vučiću.

УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ПРЕТИО ВУЧИЋУ УБИСТВОМ: Спомињао атентат на друштвеним мрежама

Foto: Tanjug/Tara Radovanović

Kako se saznaje, reč je o korisniku mreže pod imenom O. S., koji je na toj društvenoj mreži napisao "Atentat, realno, bio bi blagosloven", kao komentar na objavu "celokupni program opozicije može i mora se svesti na jednu tačku: hapšenje Aleksandra Vučića".

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (49)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?