"JA POZIVAM SVE LJUDE DA SE VRATE U SRBIJU": Predsednik Vučić o poseti porodici Nikolić u Smederevu

PREDSDNIK Republike Srbije obratio se u Smedervu na Trećem predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ gde se osvrnuo na posetu domaćinstva porodice Nikolić.

ЈА ПОЗИВАМ СВЕ ЉУДЕ ДА СЕ ВРАТЕ У СРБИЈУ: Председник Вучић о посети породици Николић у Смедереву

FOTO: Novosti

- Posetili smo domaćinstvo Nikolić, 11 njih se vratilo iz Austrije, divni domaćini, već četvoro unuka imaju. Kažu da će da bude još unučadi, ako Bog da. Imaju Vukana, Veljka, Vidaka i Luku, a nadamo se bar još toliko da bude. Svi su došli su iz Austrije, uspešno vode firmu, mnogo hektara zemlje obrađuju. Ja pozovam sve ljude da se vrate u Srbiju - nema sunca nigde na svetu kao što je u Srbiji, kao što ga ima ovde kod nas. A radom sve može da se postigne - rekao je Vučić i zahvalio se na gostoprimstvu i dodao da nema sunca nigde na svetu kao što je u Srbiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (70)

SPEKTAKL U NAJAVI: Holand i družina protiv razigranih lavova, zabava je zagarantovana!