VULIN ODGOVORIO ĐILASU: Pitajte Belivuka, Miljkovića i Zvicera koliko je opasno za kriminalce što sam ja ministar policije!
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin odgovorio je danas na izjavu koju je dao lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas da bi "za svaku zemlju bilo opasno da joj je ministar policije Aleksandar Vulin".
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić/Zoran Živković
- U svakoj zemlji bi bilo opasno za kriminalce da sam ja ministar policije. Koliko je opasno što sam ja ministar policije, pitajte Belivuka, Miljkovića, Zvicera i još 26 razbijenih organizovanih kriminalnih grupa za samo godinu dana, i svi oni misle kao i Đilas da je opasno što sam ja ministar policije.
Slični umovi, misle slično. Ali, to nije ništa prema strahu koji bi osetila svaka zemlja pri pomisli da joj vlada lopov kakav je Đilas. I veliki dileri droge mogu samo da zavide Đilasu na 619 miliona evra zarađenih za samo par godina vlasti. Njima treba više vremena za toliku sumu, nego što je trebalo Đilasu da postane multimilioner - poručio je Vulin.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)