SRBIJA DANAS GRADI ISTORIJU: Vučić objavio snimak sa snažnom porukom (VIDEO)
ALEKSANDAR Vučić, predsednik Srbije, objavio je večeras na Instagramu video snimak o početku izgradnje brze saobraćajnice Šabac-Loznica i poručio da se u Srbiji danas gradi istorija.
Foto: Instagram/avucic
- Veliki Milorad Pavić je rekao da život nećeš provesti na cilju, nego na putu do cilja. Zato je važnije kakav si put izabrao od cilja koji imaš. Zato srpski san jeste put – put koji je teži jer se zasniva na mukotrpnom i požrtvovanom radu - poručio je Vučić.
- I ovaj veliki infrastrukturni projekat umnogome će olakšati život ljudima u Mačvi, Jadru, ali i privući mnoge investitore, dovesti nove fabrike, što znači veće plate, veće penzije.
- To su kilometri nove nade i perspektive. Danas ovde gradimo istoriju - zaključio je predsednik Srbije.
BONUS VIDEO - VUČIĆ JASAN: Srbija je vojno neutralna i ne postoji to "nekad ili možda"! U NATO ne želimo
Preporučujemo
PUTIN ČESTITAO VUČIĆU DAN DRŽAVNOSTI: "Od sveg srca želim Vam dobro zdravlje i uspeh"
14. 02. 2022. u 14:48
"VIDIM DA IM NIJE DOSADNO": Vučić o protestima ispred Predsedništva
14. 02. 2022. u 13:15
DAČIĆ SAOPŠTIO: Sutra se raspušta skupština radi održavanja vanrednih parlamentarnih izbora
14. 02. 2022. u 18:05 >> 18:15
DAČIĆ SUTRA RASPISUJE LOKALNE IZBORE: Građani na birališta izlaze 3. aprila
14. 02. 2022. u 15:25
PRE MASAKRA U ŠKOLI UBIO MAJKU, BRATA I SESTRU: Novi detalji jezivog zločina u Kanadi
ZAMENIK komesara Kraljevske kanadske konjice (RCMP) za Britansku Kolumbiju Dvejn Mekdonald izjavio je da je do pucnjave u srednjoj školi u Tambler Ridžu, u kojoj je prema poslednjim podacima, poginulo 10 osoba, došlo u utorak oko 13.20 po lokalnom vremenu i da je policija po dolasku zatekla osumnjičenog mrtvog u školi.
12. 02. 2026. u 07:29
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (1)