„Dunav“ - najbolja osiguravajuća kuća u oblasti agrobiznisa
NA svečanom zatvaranju 93. Međunarodnog poljoprivrednog sajma u Novom Sadu, tokom tradicionalne „Večeri šampiona“, uručena su priznanja i nagrade učesnicima manifestacije. Među nagrađenima bila je i Kompanija „Dunav osiguranje“, ovogodišnji generalni sponzor sajma.
Foto: Pakt studio
Priznanje Novosadskog sajma za najbolju osiguravajuću kuću u oblasti agrobiznisa u ime Kompanije „Dunav osiguranje“ primila je direktorka Sektora za odnose s javnošću Jugoslava Smiljković Stojanović.
Foto: Pakt studio
Posebnu pažnju privukla je dodela glavne sajamske nagrade - traktora „John Deere“, koji tradicionalno poklanja kompanija KITE DOO. Ovogodišnji dobitnik Želimir Živković iz Šida uz vrednu nagradu dobio je i polise osiguranja od auto-odgovornosti i kasko osiguranja koje mu je uručio šef Službe za koordinaciju u osiguranju poljoprivrede Miloš Obrenović.
Foto: Pakt studio
Obrenović je tom prilikom istakao da je učešćena sajmu bila prilika da Kompanija dodatno unapredi saradnju s poljoprivrednicima i predstavi proizvode iz oblasti osiguranja poljoprivrede, dodajući da je priznanje Novosadskog sajma potvrda uspešnog rada i efikasne podrške osiguranicima tokom cele godine.
Izvršni direktor kompanije KITE DOO Đorđe Mišković istakao je da ta kompanija već devet godina nastupa na sajmu i da je do sada poklonila sedam traktora i dve traktorske kosačice, naglasivši zadovoljstvo zbog saradnje s Kompanijom „Dunav osiguranje“, koja je ove godine obezbedila i polise za dobitnika glavne nagrade.
Foto: Pakt studio
Učešćem na ovogodišnjem sajmu, Kompanija „Dunav osiguranje“ još jednom je potvrdila svoju posvećenost domaćoj poljoprivredi i značaju sigurnosti u savremenoj agrarnoj proizvodnji.
Preporučujemo
BIĆE PLjUSKOVA SA GRMLjAVINOM U OVOM DELU SRBIJE: Detaljna vremenska prognoza za vikend
06. 06. 2026. u 08:28
DANAS ISPRAĆAJ SVETINjE: Pojasu Presvete Bogorodice se poklonilo 800.000 vernika
06. 06. 2026. u 06:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)