Ubistvo zbog ljubomore? (FOTO - VIDEO)

S.Đ.

01. 11. 2017. u 10:47

U Italiji pronađeno beživotno telo Crnogorke Julije Jakšić. Žrtva nađena mrtva sa tri prostrelne rane

Убиство због љубоморе? (ФОТО - ВИДЕО)

Julija Jakšić,Foto: Caserta Fokus

Podgorica - Crnogorka Julija Jakšić (38), majka maloletnog deteta, pronađena je mrtva sa tri prostrelne rane glave u jednom stanu u gradu Červano, u provinciji Kaserta u Italiji. Policija sumnja da je nesrećnu ženu ubio prijatelj, Marokanac J. C. za kojim je raspisana poternica.

Telo nesrećne žene, kako prenosi portal “Kaserta fokus” u lokvi krvi zatekla je vlasnica kuće u kojoj se desio zločin. Gazdarica je zbog neprijatnih mirisa koji su dolazili iz stana na spratu odlučila da uđe i vidi o čemu se radi. Tamo je zatekla beživotno telo Jakšićeve na podu kupatila, koje je već bilo u početnoj fazi raspadanja, o čemu je obavestila policiju. Portal navodi da su tokom uviđaja u stanu (podu kupatila) pronađene tri čaure od metka manjeg kalibra, ali ne i oružje.

Policija je, kako se dalje navodi u tekstu, za Julijom Jakšić tragala od 22. oktobra kada joj se gubi svaki trag. Prema kazivanju susetki koje su prijavile njen nestanak, ona je te noći izašla sa prijateljem, marokanskim državljaninom J. C. u čijem stanu je nađena mrtva. Navodno su zajedno te noći izašli u jedan lokal u kvartu koji se naziva “Paloneto di Napoli”, odakle su nakon “ljubomorne scene” od strane J. C. otišli u nepoznatom pravcu.


Pozivajući se na priču koju je saopštio njen prijatelj koji ih je te noći video, portal navodi da je J. C. u baru vikao na Crnogorku optužujući je da ga vara, nakon čega je izvukao iz lokala. Njen nestanak prijavljen je sutradan, kada se Jakšićeva nije vratila u stan u kojem je ostavila maloletnog sina.

POBEGAO IZ ITALIJE

Osumnjičeni J. C. je navodno nakon svađe odveo Juliju u svoj stan. Pucao je u nju iz pištolja i usmrtio je sa tri hica ispaljena u glavu. Potom je pobegao, kako policija sumnja, van Italije.


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije