GLASAMO ZA VUČIĆA JER ŽELIMO MIR I SIGURNOST: Saša Popović jasno rekao kome će u nedelju pružiti podršku
SVE više javnih ličnosti podržava Aleksandra Vučića na predsedničkim izborima koji se održavaju u nedelju, 3. aprila. Lista "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" pripremila je spisak sa više od hiljadu javnih ličnosti koje su podržale ovu listu.
Foto: Petar Milošević
I Saša Popović, muzičar i suvlasnik Grand produkcije, takođe je odlučio da podrži Aleksandra Vučića za predsednika.
Na pitanje da li u nedelju izlazi na izbore i da li želi da otkrije za koga će glasati, Popović ističe da je još pre više od pet godina javno izneo svoje mišljenje.
- U nedelju ćemo moja porodica i ja izaći na izbore i glasati za Aleksandra Vučića zato što želimo mir i sigurnost u Srbiji - istakao je.
I popularni pevači Aca Lukas i Oliver Mandić podržali su listu SNS "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" na predstojećim izborima, kao i folk pevačica Svetlana Ražnatović.
Ilda Šaulić, ćerka legende narodne muzike Šabana Šaulića, emotivnim rečima se obratila i pružila podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, kao što je i on njenoj porodici kada im je bilo najteže.
Preporučujemo
SINIŠA MALI: Aleksandar Vučić garantuje mir, stabilnost i ekonomski prosperitet
31. 03. 2022. u 10:00
MARKO BATO CAREVIĆ PODRŽAO VUČIĆA: Jedini pravi i jedini logičan izbor
31. 03. 2022. u 09:28
SPISAK SVIH 1.000 POZNATIH KOJI SU PODRŽALI VUČIĆA: "Dajemo svoj glas za budućnost i one koji dolaze posle nas"
31. 03. 2022. u 08:56 >> 09:26
MIR VEĆ U MARTU, UKRAJINA IDE NA IZBORE I REFERENDUM? Rojters ekskluzivno objavio detalje mirovnog sporazuma, ali jedna stvar koči sve
AMERIČKI i ukrajinski pregovarači razgovarali su o ambicioznom cilju da Rusija i Ukrajina postignu mirovni sporazum do marta, iako je taj rok verovatno nerealan zbog nedostatka dogovora o ključnom pitanju teritorije, prema rečima tri izvora upoznata sa razgovorima, ekskluzivno je objavio Rojters.
06. 02. 2026. u 22:55
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)