BUNKER SA VIDEO-NADZOROM: Grupa Velje Nevolje pretvorila stadion Partizana u svoje carstvo, evo kako izgleda! (FOTO)
VELjKO Belivuk i njegova kriminalna ekipa stadion Partizana pretvorili su praktično u svoje carstvo.
Foto: Novosti
Kao pripadnici najjače navijačke grupe, prvo "Janjičari", a potom "Principi", zauzeli su neke prostorije unutar stadiona, koje su predstavljale njihovu tvrđavu i u koje niko nije smeo da uđe. Belivuk je unutra čak imao i strogo čuvani bunker sa video-nadzorom ispred ulaza, ali i u samoj prostoriji.
Velja Nevolja, kako je prozvan u javnosti, i njegovi "navijači" zaposeli su i restoran ispod istočne tribine. Nakon toga u ovo kultno beogradsko mesto prestali su da dolaze redovni gosti.
Ova ekipa takođe je nesmetano koristila i klupsku teretanu, koja je bila isključivo namenjena sportistima koji nastupaju za Partizan. Ispod južne tribine imali su i svoje kancelarije.
Policija je danas pretresala sva ta mesta da provere ima li možda skrivenog oružja ili neke dokumentacije i sličnih tragova koji bi mogli da predstavljaju značajne informacije ili dokaze u istrazi, a kasnije i u eventualnom sudskom postupku.
Preporučujemo
ORUŽANE SNAGE NA STADIONU PARTIZANA: Policija upala u prostorije koje je koristio Velja Nevolja (FOTO)
04. 02. 2021. u 10:32 >> 10:32
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (1)