PIŠTOLJI I MUNICIJA BEZ DOZVOLE: Uhapšena dvojica mladića u Novom Sadu

NOVOSADSKA policija uhapsila je N. K. (22) iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

ПИШТОЉИ И МУНИЦИЈА БЕЗ ДОЗВОЛЕ: Ухапшена двојица младића у Новом Саду

Foto: Depositphotos

Policija je u torbici osumnjičenog, u jednom ugostiteljskom objektu, pronašla pištolj sa sedam metaka.

Zbog sumnje da je nedozvoljeno držao drogu i oružje, policija je uhapsila i A.M. (21) iz Novog Sada. Pretresom stana osumnjičenog, policija je pronašla oko 62,7 grama marihuane, digitalnu vagicu i pištolj sa okvirom.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

PRIČA O NAJSTARIJEM SRPSKOM KRSTU