PARTIZAN NA POLA GASA: Crno-beli su ozbiljno shvatili četvrtfinalnu seriju

Marko Milosavljević

16. 05. 2025. u 09:20

KOŠARKAŠI Partizana će u drugoj utakmici prve runde plej-ofa ABA lige gostovati Spartaku.

ПАРТИЗАН НА ПОЛА ГАСА: Црно-бели су озбиљно схватили четвртфиналну серију

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović

Crno-beli su ozbiljno shvatili četvrtfinalnu seriju što smo i videli na delu, slavili su na svom terenu sa rezultatom 100:75 i sada ih samo jedna pobeda deli od polufinala.

Veliku ulogu dobio je Vejn Vašington koji je ubacio 21 poen, pratio ga je Ife Lundberg sa 17.

Pomenuti tandem nije mnogo igrao u završnici sezone i zbog toga njihove partije još više dobijaju na značaju.

Karlik Džons je postigao 13 poena, Aleksej Pokuševski 11, dok je Ajzea Majk izbrojao do 10.

Vojin Madarević je sa 16 poena bio najefikasniji u poraženom taboru, Dalibor Ilić je dodao 12.

Verujemo da će se izabranici Željka Obradovića večeras plasirati u polufinale.

NAŠ TIP: H2 8,5 (kvota 1,90)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu u trenutku kada Rusi sumiraju pomešane utiske o spektaklu zvanom "Zimske olimpijske igre Milano - Kortina 2026", i to zbog sve ružnijih dešavanja vezanim za Paraolimpijske igre koje na istom mestu slede.

21. 02. 2026. u 20:00

Komentari (0)

PLAČ KOJI ČUJEŠ NIJE TUGA Ovo je pesma koju je Radovan Karadžić iz zatvora napisao svojoj supruzi LJiljani: LJubljena moja, sve je isto