DOMAĆI TIP: Radnički i dalje traži formu iz prošle sezone

В.М.

18. 09. 2024. u 10:30

U zaostaloj utakmici drugog kola Superlige Srbije fudbaleri IMT-a će ugostiti Radnički iz Kragujevca (18.00).

ДОМАЋИ ТИП: Раднички и даље тражи форму из прошле сезоне

FOTO: M. Vukadinović

Iako je prošle godine bio jedan od najvećih hitova Superlige Srbije, Radničkom ove sezone ne ide dobro, baš se muči sa rezultatima u prvenstvu, a pride se nije ni proslavio na svom debiju u Evropi.

Feđa Dudić ne uspeva da pokrene svoju ekipu i nakon sedam odigranih utakmica Radnički zauzima izuzetno razočaravajuće 14. mesto na tabeli.

Takođe, neigranje na "Čika Dači" se ispostavilo kao veliki problem, jer je huk sa tribina bio posebna prednost Kragujevčanima prošle sezone, što je ove do sada izostalo zbog renoviranja stadiona.

Sa druge strane, IMT je krajem avgusta uhvatio zalet pobedama nad Jedinstvom i Radničkim iz Niša i izdigao se sa dna tabele, pa trenutno sa osam sakupljenih bodova zauzima deseto mesto na tabeli.

Nakon tih trijumfa, "traktoristi" su doživeli poraz u prošlom kolu od Spartaka, tako da se serija dobrih rezultata završila, ali atmosfera u klubu je sigurno pozitivna nakon pomenutih pobeda.

Što se tiče međusobnih duela, prošle sezone su obe ekipe upisale po pobedu pred svojim navijačima rezultatima 1:0.

Ove godine igraju nešto ofanzivnije, otvorenije (gol-razlika domaćina 8:9, gostiju 14:12) i očekujemo da bude golova na jedinoj utakmici današnjeg programa Superlige Srbije.

NAŠ TIP: GG (kvota 1,55)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)