OBOLELI ŽENA (30) I MUŠKARAC (55) Dvoje Negotinaca pozitivno na virus korona
PREMA poslednjim podacima Zavoda za javno zdravlje „Timok“ u Zaječaru još dvoje Negotinaca pozitivno je na prisustvo virusa korona.
Foto: S.M.J.
Pozitivan rezultat zabeležen je kod žene stare 30 godina koja se sa blagim simptomima javila u negotinsku kovid-ambulantu gde je i testirana.
Pozitivan je i muškarac od 55 godina koji je bio hospitalizovan na grudnom odeljenju negotinske bolnice odakle je upućen u Specijalnu bolnicu za plućne bolesti u Sokobanju.
Na teritoriji opštine Negotin trenutno je 19 aktivno pozitivnih osoba, od kojih su u Nišu, Sokobanji i Beogradu hospitalizovana četiri pacijenta, dok su ostali u kućnoj izolaciji.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)