JOŠ DVOJE PRIMLJENO U BOLNICU: Na lečenju od korone u Kruševcu 20 pacijenata
19. 10. 2020. u 15:44
JOŠ dva pacijenta primljena su na Infektivno odeljenje Opšte bolnice Kruševac, gde se trenutno leči 20 pacijenta sa simptomima KOVID-19.
Povezane vesti
"GUBIMO KONTROLU, PRETI NAM KORONA CUNAMI!" Strah se širi najopasnijim mestom u Evropi
BELGIJA gubi kontrolu nad drugim talasom pandemije virusa korona i vrlo je blizu trenutku da je pogodi cunami infekcije, rekao je ministar zdravlja Frank Vandenbruk. On je dodao da Belgijanci moraju iz korena da promene svoje ponašanje.
19. 10. 2020. u 14:45
"NOVOSTI" U ARENI! KISEONIK DO SVAKOG PACIJENTA: Vojska maksimalno opremila kovid bolnicu (VIDEO)
ŠTARK Arena u Beogradu od danas je ponovo spremna za prijem kovid pacijenata. Vojska Republike Srbije proširila je kapacitete za 150 kreveta, pa će tako pacijentima na raspolaganju biti čak 510 ležajeva.
19. 10. 2020. u 14:13
Najnovije iz rubrike
OGLAŠENA PRODAJA IMOVINE AUTOBUSKOG PREVOZNIKA IZ VRŠCA Ode firma za 615 miliona
AGENCIJA za licenciranje stečajnih upravnika oglasila je prvu prodaju imovine autobuskog prevoznika iz Vršca - STUP "Vršac" a. d. - koji je u stečaju od aprila prošle godine. U ponudi je čitav kompleks autobuske stanice: sa novom staničnom zgradom, radionicama i opremom, kao i 53 autobusa, od kojih je 37 u voznom stanju. Ukupna procenjena vrednost imovine iznosi 615 miliona dinara, a javno otvaranje ponuda biće organizovano 5. februara u Vršcu.
25. 01. 2026. u 20:00
SNABDEVANJE NOVOG SADA STABILNO, IAKO JE DUNAV OPET NA ISTORIJSKOM MINIMUMU ZA OVO DOBA GODINE Vode ima dovoljno, a biće je i više
JKP "Vodovod i kanalizacija" u Novom Sadu kontinuirano sprovodi mere usmerene ka unapređenju sistema, da bi obezbedilo stabilno i pouzdano snabdevanje građana tečnošću za piće, pa sada čini još jedan iskorak - pripremajući se za početak regeneracije sedmog bunara, kao i za ugradnju novih drenova u onaj označen kao "BHD 3" na Štrandu, koji će posle 18 godina biti vraćen u sistem vodosnabdevanja. Iako je iz ovdašnjeg sistema isključen još 2006, sada će njegovim povratkom u opticaj biti dobijeno novih 80 litara vode u sekundi.
25. 01. 2026. u 20:00
NA PALIĆU OTVORENA NOVOIZGRAĐENA AMBULANTA SUBOTIČKOG DOMA ZDRAVLJA KOJA JE KOŠTALA 96 MILIONA Pomoć svima na dohvat ruke
STANOVNICI Palića dobili su novu, savremeno opremljenu ambulantu, u čiju je izgradnju iz gradskog budžeta Subotice uloženo 96,53 miliona dinara.
25. 01. 2026. u 20:00
NOVI VELIKI USPEH ČLANICA LINGVISTIČKE SEKCIJE TEHNOLOŠKE ŠKOLE IZ PARAĆINA Nagrađene za rad o Desanki Maksimović
LINGVISTIČKA sekcija Tehnološke škole iz Paraćina, koju vodi profesorka srpskog jezika Zorica Ivanović, ponovo je dokazala da je bez premca u konkurenciji srednjih škola u Srbiji.
25. 01. 2026. u 20:00
KONAČNO RASTUMAČENA NAKNADA ZA KORIŠĆENJE JAVNIH DOBARA U ČAČKU Građani neće plaćati šetnju po trotoarima
NAKNADU za korišćenje javnih dobara, odnosno zauzeće dela javnog puta, trotoara, parkirališta i prilaznih saobraćajnica - od ove godine - moraće da plaćaju isključivo pravna lica i preduzetnici, ali ne i građani.
25. 01. 2026. u 20:00
Komentari (0)