PRIJAVE DO 12. APRILA: Konkurs za godišnju izložbu fotografija u Kraljevu

Goran Ćirović

13. 03. 2024. u 12:06

Kulturni centar „Ribnica” u Kraljevu, raspisao je konkurs za tradicionalnu Godišnju izložbu fotografija na kojem pravo učešća imaju autori sa teritorije cele Srbije.

ПРИЈАВЕ ДО 12. АПРИЛА: Конкурс за годишњу изложбу фотографија у Краљеву

KC Ribnica

Prijave su otvorene do 12. aprila, a zainteresovani autori konkursni materijal – do dve jasno imenovane fotografije (300 dpi) koje se predlažu za izložbu sa nazivom i godinom nastanka, kao i podatke o autoru i profesionalnu biografiju, dostavljaju isključivo na mejl programi@kcribnica.rs uz naslov „Godišnja izložba fotografija + ime i prezime“.

Otvaranje izložbe zakazano je za 24. april 2024. godine u Galeriji Kulturnog centra, a fotografije za izložbu, kao i pobednika konkursa, odabraće stručni žiri i organizator.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!