KAPITALNE INVESTICIJE U KOSTOLCU: Najavili plan za 2023. godinu
GRADSKA opština Kostolac najavila je kapitalne investicije koje će se realizovati u 2023. godini.
Uprava GO Kostolac
To su izgradnja i uređenje Prvomajske ulice u centru grada, u vrednosti od 68 miliona dinara, kao i rekonstrukcija gradskog parka sa pešačko–biciklističkom stazom, dužine 460 metara, koja će koštati 84 miliona.
Finansijski gledano, najveća investicija je izgradnja zatvorenog bazena, vredna 240 miliona, koja započinje ove godine, izradom projektne dokumentacije, a završava se u 2024. godini.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)