PO 20.000 DINARA ZA SPORTISTE: Opština Alibunar nagradila najbolje pojedince

Jelena Baljak

30. 12. 2022. u 15:36

OPŠTINA Alibunar nagradila je najbolje sportiste u 2022. godini, među kojima su dominirali karatisti.

ПО 20.000 ДИНАРА ЗА СПОРТИСТЕ: Општина Алибунар наградила најбоље појединце

Opština Alibunar

To su: Milutin Cvetković i Miljan Urošević iz Karate kluba „Vladimirovac“ iz istoimenog sela, Stefan Menger i Vuk Spasojević iz Karate kluba „Budućnost“ iz Alibunara, Lena Ciganović i Ilija Vasilić iz Karate kluba „Nukite“ iz Banatskog Karlovca, kao i Teodora i Emil Miul iz Stonoteniskog kluba „Rapid“ iz Nikolinaca.

Predsednica opštine Zorana Bratić im je uručila prigodne poklone i po 20.000 dinara.

Tom prilikom Bratićeva je istakla da je u budžetskoj 2023. godini za sport opredeljeno 27 miliona dinara, kao i da su planu ulaganja u sportsku infrastrukturu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena