„ETNO FEST“ ČUVA TRADICIJU: Poznata manifestacija u Paraćinu održaće se 10. septembra

Зорана Рашић
Zorana Rašić

05. 09. 2022. u 11:20

TURISTIČKA organizacija grada na Crnici objavila je da je u toku prijavljivanje za ovogodišnju manifestaciju „Etno fest“.

„ЕТНО ФЕСТ“ ЧУВА ТРАДИЦИЈУ: Позната манифестација у Параћину одржаће се 10. септембра

Foto: Z. Rašić

Festival koji čuva tradiciju starih zanata, izrade rukotvorina i narodnog stvaralaštva biće održan u subotu, 10. septembra.

U pitanju je jedanaesto izdanje manifestacije koja uvek ima više desetina učesnika iz različitih krajeva Srbije, a rukotvorine se izlažu na tipskim drvenim štandovima na otvorenom, u centru grada, duž glavne Ulice kralja Petra Prvog.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

RADINA ŠOK ISPOVEST Grand je Milana terao da peva na dan sahrane - otac mu je poginuo, ujak mu je bio očinska figura