DEČAK OBOŽAVA NOVAKA: Mališan doneo sreću Srbinu
NOVAK Đoković je i pred početak velikog finala Australijan opena protiv Danila Medvedeva doživeo sličnu scenu kao i pred start polufinalnog duela protiv Aslana Karaceva.
Foto: Printskrin
Naime, Australijan open uvek pred start mečeva izvede jedno lokalno dete da podbaci novčić, a kao i na meču sa Karacevim, i protiv Medvedeva je ono bilo fan Novaka Đokovića, što se moglo videti po gestikulaciji.
I ovoga puta je mališan gledao samo u Novaka Đokovića sve vreme dok su Medvedev i on bili na mreži. I kada je sudija upitao koga bira, nije skidao pogled sa Novaka, pa je bilo jasno koga je izabrao.
Mališan je u podbacivanju doneo sreću Novaku, jer je servisom započeo meč, što je nešto što on preferira. Posle toga su napravljene i fotografije za uspomenu.
Preporučujemo
BEKER PROGNOZIRAO POBEDNIKA FINALA: Đokoviću bi bilo lakše protiv Cicipasa
19. 02. 2021. u 15:50
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)