SRAMNA IZJAVA BRITANCA: Poznati teniser branio Sinera zbog dopinga - i to kako!
Italijsnki teniser Janik Siner i dalje je tema broj jedan u svim medijima zbog doping skandala, a sada mu je na sramni način u odbranu stao poznati brtianski teniser.
FOTO: Tanjug/AP
Britanski teniser Džek Drejper je rekao da pruža punu podršku Sineru.
- Znam da će se sigurno vratiti jači. Ovaj period i prošla godina bili su jako teški za njega. Uvek pokušavam da mu dam podršku. Uvek mu kažem da sam inspirisan njegovim delom i svime što je uradio, sa njegovom radnom etikom. Kako se nosi sa svim na terenu i van njega je zaista impresivno. Iskreno, on je veoma ljubazan i iskren tip. Mislim da je zaslužio uspehe i jedva čekam da ga ponovo vidim na terenu - kazao je Drejper.
Podsetimo, Janik Siner se nagodio sa Svetskom antidoping agencijom i suspendovan je na tri meseca. Italijan je prošle godine tokom turnira u Indijan Velsu bio pozitivan na nedozvoljenu supstancu Klostebol.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)