ŠOU U RIMU: Muteu zazvonio telefon usred meča sa Đokovićem (VIDEO)

Časlav Vuković

10. 05. 2024. u 20:14

NOVAK Đoković igra protiv Korentana Mutea prvi meč na mastersu u Rimu. Prvi gem drugog seta obeležila je neverovatna scena.

ШОУ У РИМУ: Мутеу зазвонио телефон усред меча са Ђоковићем (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Naime, telefon na Centralnom terenu je uporno zvonio. Sudija Karlos Bernardes je čekao da neko ugasi zvovo. Na kraju uspostavilo da Francuzu zvoni. On je otišao do stolice uzeo telefon i prekinuo zvuk.

Ovo je nasmejalo sve prisutne, pa i Novaka. Inače, 83. igrač planete je poznat kao neko ko voli da se zabavlja i luduje na terenu.

Meč Đoković - Mute možete pratiti uživo na portalu "Novosti".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti