ČUVENI HRVAT ŽALI! "Šteta što su Srbi igrali sa Amerikancima - sada!"

PORAŽENA je Srbija od SAD u polufinalu Olimpijskih igara, a sam meč bio je po kvalitetu finale pred finala. O duelu se oglasio i hrvatski trener Aco Petrović.

ЧУВЕНИ ХРВАТ ЖАЛИ! Штета што су Срби играли са Американцима - сада!

Aco Petrović foto: N.Paraušić

Srbija i Amerika su bili zajedno u grupi zbog čega se i mislilo da će igrati u finalu, ali ipak, žreb je odlučio drugačije.

Zbog toga se oglasio i legendarni Aco Petrović, koji je dao svoj sud.

- Iskreno, šteta što je utakmica SAD - Srbija tek polufinale ovog turnira - napisao je Aco Petrović.

BONUS VIDEO: MLADIĆ IZ BEOGRADA SVUDA UZ SRBIJU: Filip sa urnebesnom majicom pruža podršku ''orlovima'' i u Lilu 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)