JOKIĆ OTVORIO DUŠU: Ceo život sam bio potcenjen...

SRPSKI košarkaš Nikola Jokić prokomentarisao je situaciju u kojoj se našao Denver posle povrede Džamala Mareja.

ЈОКИЋ ОТВОРИО ДУШУ: Цео живот сам био потцењен...

Foto AP

Od favorita za titulu preko noći su Nagetsi postali ekipa drugog, pa i trećeg reda, što ne iznenađuje Jokića.

Jednostavno, navikao je, pa je tako i odgovorio na pitanje novinara iz Denvera o tome da li uživa u igri kada je potcenjen.

„Bio sam potcenjen ceo svoj život, da budem iskren. Nekako sam navikao na to. To je za mene normalna pozicija. Ali to nam daje veliko olakšanje, nećemo biti napeti i pod tenzijom. Samo ćemo se igrati“, poručio je Jokić.

Ekipa ima pravi timski duh, to je potvrdio i Dozije, navodeći kako je Džamal Marej aktivan u grupnom četu i stalno bodri ekipu uprkos povredi.

Majkl Porter Džunior je rekao „da je cilj isti i da idu po titulu“, a trener Majkl Meloun bio je takođe oštar.

„Mi nikada ne slušamo narativ. Naročito na nacionalnom nivou“, poentirao je Meloun.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: Popović nas je naterao...