TEŽAK PORAZ SRBIJE: Košarkašice izgubile pripremni meč 47 razlike

Časlav Vuković

30. 06. 2024. u 21:47

KOŠARKAŠICE Srbije spremaju se za Olimpijske igre u Parizu, ali što pre će želeti da zaborave današnji dan, pošto su doživele poraz od čak 47 razlike.

ТЕЖАК ПОРАЗ СРБИЈЕ: Кошаркашице изгубиле припремни меч 47 разлике

FOTO: FIBA.Basketball

Belgija je razbila izabranice Marine Maljković sa 106:59 (29:14, 26:8, 24:17, 27:20) i pokazala im šta moraju da poprave do početka planetarne smotre.

Posebno se dominacija rivalki naše selekcije osetila u drugom periodu koji su Belgijanke dobile sa 26:8.

Već posle prvog poluvremena bilo je jasno da će Srbija doživeti debakl, jer je rezultat bio 55:22. Još ubedljivije su Belgijanke bile u nastavu meča što pokazuje i konačna razlika.

Podsetimo, "lavice" će u Parizu igrati u grupi sa Španijom, Kinom i Portorikom. Olimpijske igre na programu su od 26. jula do 11. avgusta.

BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

SUPER AKCIJA, OPREMITE DOM I UŠTEDITE I PREKO 70%