"DELIJE" SU OVO ČEKALE! Luka Vildoza se ekspresno oglasio po pitanju selidbe u Panatinaikos: "Pre Zvezde sam bio niko, želim da ostanem"
CRVENA zvezda prethodne noći poražena je od Panatinaikosa, a danas je odjeknula vest da bi grčki klub crveno-belima mogao da "otme" Luku Vildozu.
FOTO: M. Vukadinović
Ipak, argentinski maestro nije dozvoli da dugo kuljaju lažne glasine i da delije strahuju, pa je odmah rešio da se javno oglasi po pitanju onoga što se danas provlačilo kroz košarkašku štampu.
- Bili smo u avionu i kad smo sleteli počele su da mi stižu poruke, telefon mi se ‘zapalio’, svi su me pitali za to. Odmah sam pozvao svog agenta, bio je u čudu, prvi put je čuo za to. Normalno je da klubovi prate i gledaju igrače, ništa to nije novo, prate se svi svuda, ali ništa od ovoga nije istina - rekao je Vildoza za "Mondo".
On je presrećan svojim boravkom na Malom Kalemegdanu i želi da ostane u klubu i naredne sezone.
- Sjajno se osećam ovde zaista, život je dobar, volim klub, saigrače. Ne zaboravljam da me je Zvezda vratila u život i pomogla mi da postanem ovo što sam sad. Kada sam se vraćao iz NBA bio sam niko, ne bih ovo postao bez kluba. Da jasno kažem - da, ostao bih i sledeće sezone. Imam i ugovor na još jednu godinu. Naravno niko ne može da zna šta će biti na leto, zavisiće i od rezultata i svega. Videćemo, ali želim da ostanem - jasan je Argentinac.
Vildoza bi voleo da u narednoj sezoni nastavi saradnju sa sunarodnikom Fakundom Kampacom.
- Ja sam ga doveo, ugovor ima i za sledeću sezonu. Nikad se ne zna. Obojici nam se sviđa ovde, lepo nam je. Navijači nam mnogo pomažu, osećamo se kao kod kuće kad vidimo argentinske zastave, čujemo povike ‘Argentina, Argentina - zaključio je Argentinac.
BONUS VIDEO: JOKIĆEVA „STOTKA“: Koga Srbin juri po broju trpl-dablova
Preporučujemo
JOKIĆ BRILjIRAO, ALI UZALUD: Prekinut neverovatan niz Denvera (VIDEO)
11. 03. 2023. u 08:07
CICIPAS IZGUBIO NA STARTU INDIJAN VELSA: Grk eliminacijom učinio uslugu Đokoviću
11. 03. 2023. u 09:20
JOKIĆ KAO KVOTERBEK: Srbin oduševio svet maestralim asistencijama (VIDEO)
11. 03. 2023. u 09:56
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (2)