KAMPACO KRENUO SA EKIPOM ZA GRČKU: Argentinac neizvestan za duel Zvezda - Olimpijakos
KOŠARKAŠI Crvene zvezde krenuli su put Pireja gde ih u četvrtak od 20 sati očekuje utakmica protiv Olimpijakosa. Sa ekipom je otputovao i novajlija Fakundo Kampaco.
FOTO: AP
Crveno-beli trenutno imaju zabranu registracije novih igrača, ali Argentinac bi mogao da debituje za šampiona Srbije protiv tima Jorgosa Barcokasa ukoliko se reše problemi. Rok za registraciju za 15. kolo ističe u sredu u 18 časova.
Podsetimo, Kampaco je u ponedeljak predstavljen kao novi košarkaš Crvene zvezde i sigurno će predstavljati veliko pojačanje u pohodu na zacrtane ciljeve.
Olimpijakos u ovaj meč ulazi kao četvrtoplasirani sa učinkom 9-5, dok su beogradski crveno-beli na 10. mestu na tabeli Evrolige sa 7-7.
Preporučujemo
ZVEZDA NIKAD BLIŽE VEZISTI: Crveno-beli ga dugo jure, mogla bi da bude treća sreća
21. 12. 2022. u 08:40
DOVIĐENjA, DRAGI MOJ BRATE Otvoreno pismo Mihinog brata: Nikad ti neću reći zbogom...
21. 12. 2022. u 11:07
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
CEO SVET JE OVO ČEKAO! Otkriveno kako je Nikola Jokić, da li su pukli ligamenti kolena i koliko će ga ova povreda koštati!
Povreda koju je Nikola Jokić doživeo na poslednjoj NBA utakmici Denver nagetsa u 2025. godini izazvala je lavinu reakcija. Ali, svi su čekali samo jedno - šta kažu lekari. I, došao je i taj trenutak.
30. 12. 2025. u 17:35
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)