CRNO-BELI ISPUSTILI PODVIG U EVROLIGI: Partizan na dramatičan način izgubio u Španiji
14. 10. 2022. u 22:32 >> 21:54
Partizan je u neverovatnoj drami u okviru drugog kola Evrolige poražen od Baskonije nakon produžetka 103:96
Povezane vesti
"PARTIZAN JE KAO GRUPA NAJBOLJI U EVROLIGI": Dvejn Vašington nakon šestog poraza u nizu poručio...
DOŽIVEO je Partizan šesti poraz u nizu u Evroligi, a Dvejn Vašington dao je neočekivanu izjavu posle meča.
10. 01. 2026. u 10:15
KOMPLIKUJE SE: Partizan stopirao odlazak Tajrika DŽonsa, a ovo je razlog
PARTIZAN je upisao četvrti uzastopni poraz u Evroligi. Nakon pobede nad Crvenom zvezdom protiv crno-belih radovali su se Virtus, Žalgiris, Makabi i Valensija. Očekivao se transfer Tajrika Džonsa, ali će i to morati da sačeka.
31. 12. 2025. u 15:53
Najnovije iz rubrike
TRESE SE MELBURN! Janik Siner razbio Amerikanca i zakazao polufinale Australijan opena sa Novakom Đokovićem
Drugi teniser sveta Janik Siner plasirao se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Australije, pošto je u Melburnu pobedio sedmog igrača sveta Amerikanca Bena Šeltona sa 6:3, 6:4, 6:4.
28. 01. 2026. u 12:03
HITNO SE OGLASILI IZ ZVEZDE! Evo šta su poručili pred meč sa Seltom
Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak od 21 čas na svom terenu dočekuju Seltu u meču poslednjeg kola ligaške faze Lige Evrope.
28. 01. 2026. u 11:51
PRESUDNO SA HRVATSKOM: Naše vaterpolistkinje sutra igraju odlučujući meč za plasman u Top 8 na EP za vaterpolistkinje u Funšalu
VATERPOLISTKINjE Srbije sutra (18.00 po našem vremenu) u trećem kolu grupe C EP u Funšalu (Portugalija) igraju sa Hrvatskom. Pobednik duela igraće za plasman od 1. do 8. mesta, a poraženi od 9. do 16. mesta.
28. 01. 2026. u 11:35
HENA UMIRILA MILICU: Odbojkašice Milana u petom kolu Lige šampiona u Atini nadigrale Olimpijakos sa 3:1
ODBOJKAŠICE Milana su u petom kolu grupe C Lige šampiona u Atini nadigrale Olimpijakos - 3:1 (25:27, 25:17, 25:17, 25:14). Kod Italijanki Hena Kurtagić je osvojila osam poena, a kod Grkinja istakla se Milica Kubura sa 13. Druga Srpkinja u crveno-belom dresu Jovana Stevanović nije ulazila u igru.
28. 01. 2026. u 11:27
CRVENO-BELE U ATINI: Odbojkašice Crvene zvezde u prvom meču četvrtfinala Kupa izazivača izlaze na megdan Panatinaikosu
ODBOJKAŠICE Crvene zvezde u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa izazivača sutra (16.30) u Atini igraju sa Panatinaikosom. Revanš meč je iduće srede (18.00) u dvorani "Prof.dr Branislav Pokrajac".
28. 01. 2026. u 11:14
tarzan
14.10.2022. 22:27
ko su ovi ljudi, cija je ovo gajba...
db
15.10.2022. 03:48
Kakav crni podvig. Partizan ima 3x kvalitetniji tim nego Baskonia, lako je proveriti rejting igraca. Ovo je neuspeh, ako sme da se kaze.
Dragan R
15.10.2022. 10:34
Veze ovo nema sa Partizanom, a ni sa zdravom pameću. Sa Evropom se nikada nismo takmičili parama, niti to možemo, već voljom, talentom i radom. Sve dok se Partizan bazirao na sopstvenoj školi i talentima bili smo ime i poštovani ne samo u zemlji već i u Evropi, a reprezentacija nam je bila sila na svetskom nivou. Sa 7-8 isluženih stranaca u timu nikada i ništa ozbiljnije nećemo osvojiti a kako vidimo reprezentacija ne može ni da se kvalifikuje za velika takmičenja. Naravno,ja ništa tu ne mogu da promenim a oni koji odlučuju neće, jer im tako odgovara (lepo pune sopstvene džepove).Jedino što mi ostaje je da nakon pola veka žestokog navijačkog staža zaboravim na Partizan, što na žalost i činim.