ČAČANI SE POJAČALI: Marinković potpisao za Borac
Doskorašnji centar Cedevita Olimpije Ivan Marinković novi je košarkaš čačanskog Borca.
FOTO: ABA/KK Olimpija
Kako je saopšteno na sajtu kluba, on je potpisao jednogodišnji ugovor
Marinković je prošle sezone u Evrokupu prosečno beležio 4.7 poena, uz 3,3 skoka.
Pre Cedevita Olimpije, krilni centar je u karijeri igrao za Crvenu zvezdu, Partizan, OKK Beograd, poljski Šćećin, skopski MZT, Zadar, turski Ješilgiresun i ekipu Primorske.
Pored Nemanje Todorovića i Dude Sanadžea, koji su produžili saradnju sa Borcem, klub su pojačali Lautaro Lopez, Marko Pecarski, Hanter Hejl i Bojan Tomašević.
Preporučujemo
UHAPŠEN ZBOG SILOVANjA: Fudbaleru Olimpijakosa Rubenu Semedu preti dugogodišnja robija
31. 08. 2021. u 16:44
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
RUSIJA ZAPANjENA POTEZOM UKRAJINE! Hitno reagovala i Marija Zaharova: Gazite temelje čovečanstva!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. A i iz Kremlja.
20. 02. 2026. u 15:11
"KOSOVO, SRBIJA, USTANITE!" Tramp pozdravio i goste kojih nije bilo u sali
AMERIČKI predsednik Donald Tramp osnovao je Odbor za mir, ali je već na osnivačkom sastanku "Odbora za mir" zapretio ratom. Pretnju iz govora ponovio je i u avionu za Džordžiju. Ozbiljnost pokazuje i premeštanje nosača aviona u istočno Sredozemlje.
21. 02. 2026. u 09:40
Komentari (0)