ŠANSA ZA PARTIZAN? Smailagić više nije igrač Golden Stejta

Časlav Vuković

04. 08. 2021. u 20:51

PRIČALO se dosta poslednjih dana o tome da bi Alen Smailagić napustiti Golden Stejt. Sada to i desilo, potvrdio je klub iz Kalifornije.

ШАНСА ЗА ПАРТИЗАН? Смаилагић више није играч Голден Стејта

Foto AP

Ovaj centar je 2019. biran od strane Nju Orleans Pelikansa kao 39. pij, a pre toga je nosio dres Santa Kruz Voriorsa, razvojnog tima franšize koju sa klupe predvodi Stiv Ker.

Pelikansi su odmah Smailagića trejdovali u Golden Stejt i u najjačoj ligi sveta odigrao je 29 mečeva. Srbin je imao još dve godine ugovor, ali su Voriorsi u poslednjem trenutku iskoristili mogućnost da prekinu saradnju.

Podsetimo, juče je Nemanja Bjelica postao novi član Golden Stejta, pa je jasno da ih nećemo gledati zajedno.

Poslednjih dana se pisalo da bi Samilagić karijeru mogao da nastavi u Partizanu. Deluje da prepreka sada nema, ostaje još samo da se vidi da li crno-beli zaista žele ovog 20-godišnjaka iz Beograda.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NJIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.

19. 03. 2026. u 19:58

Komentari (0)

VOJISLAV ŠEŠELJ: Moram da saopštim vest koja su mi javili pre nekoliko minuta