DŽORDANE, SREĆAN PUT: Zvezda se zahvalila Lojdu na svemu što je učinio za klub

KOŠARKAŠKI klub Crvena zvezda zahvalio se danas bivšem igraču Džordanu Lojdu na svemu što je učinio za taj klub u protekloj sezoni.

ЏОРДАНЕ, СРЕЋАН ПУТ: Звезда се захвалила Лојду на свему што је учинио за клуб

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović

"Klub ovom prilikom želi da se zahvali Džordanu Lojdu na svemu što je učinio za KK Crvena zvezda, na terenu i van njega gde je na pravi način promovisao sve vrednosti našeg kluba, i poželi mu puno sreće i zdravlja u nastavku karijere"!, saopšteno je iz Zvezde, a preneo je sajt kluba.

Lojd je u ponedeljak napustio Zvezdu pošto mu je istekao jednogodišnji ugovor.

U Evroligi prosečno je ove sezone na 29 utakmica beležio 17,3 poena uz četiri skoka i tri asistencije, dok je u ABA ligi na 30 utakmica imao 16 poena, i po tri skoka i asistencije po meču.

Lojd je u Superligi odigrao pet utakmica, zbog povrede tetive.

Zvezda je ove sezone osvojila titule u Kupu Radivoja Koraća, ABA ligi i Superligi Srbije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OVDE JE SVE POČELO, OVDE SE I ZAVRŠILO... Najbolji strelac u istoriji Brazila, Nejmar, oprostio se od reprezentacije u suzama (FOTO)