PORTUGALCI KUPUJU NA MARAKANI: Cena im ne odgovara, nadaju se boljim uslovima
PROŠLOG leta je Srđan Babić otišao iz Crvene zvezde u Famalikao na pozajmicu s pravom otkupa.
FOTO: FK Crvena zvezda
Tom prilikom je dogovoreno da se portugalski klub izjasni do 15. maja o daljem statusu srpskog štopera. Ugovorena cena otkupa je bila 1.100.000 evra.
Međutim, portugalski klub se nije izjasnio do predviđenog roka, a sada tamošnja "Abola" danas piše da Famalikao želi da zadrži srpskog štopera ali pod drugačijim uslovima.
Naime, čelnici sa stadiona Munisipal će u narednim danim pregovarati sa Zvezdom o smanjenju otkupne cene za Babića jer im je 1.100.000 evra ipak preskupo.
Sa druge strane, crveno-beli imaju pregovarački kapacitet da ne spuštaju odmah cenu i da traži neke druge kupce posle Babićeve dobre sezone u Portugaliji gde je odigrao 27 utakmica.
(Srbija danas)
Preporučujemo
ZVEZDA OSTAJE BEZ MLADOG VEZISTE: Belgijski velikan kupuje na "Marakani"?
23. 05. 2021. u 17:13
KRSTIČIĆ PONOVO NA MARAKANI? Evo od čega zavisi njegov povratak u Zvezdu...
18. 05. 2021. u 16:27
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)