PIKSI O KAPITENU SRBIJE: Nisam mogao da spavam zbog te odluke
REPREZENTACIJA Srbije sprema se za prvi meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru, sa Irskom u sredu.
Foto: N.Paraušić
"Orlove" će prvi put voditi novi selektor, Dragan Stojković, koji je danas otkrio i ime novog kapitena.
"Toliko je teška odluka bila da nisam mogao da spavam. Naravno da je laka odluka, Dušan Tadić je naš kapiten i tu ništa nije sporno. Za mene su svi igrači figurativno kapiteni, ali on će biti jedan od predvodnika. Nosi lep broj na leđima i ima kvalitet", istakao je Dragan Stojković Piksi.
Preporučujemo
TRIO RADUJE STOJKOVIĆA: Tadić, Kostić i Milenković u najboljoj formi od reprezentativaca Srbije
08. 03. 2021. u 20:45 >> 21:20
BARD SE OGLASIO: Milan Živadinović u svom stilu o Piksiju i šansama orlova
23. 03. 2021. u 11:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
NIŠTA OD EVROPE! Evo gde će Dušan Vlahović nastaviti karijeru!
Rastanak srpskog reprezentativca sa Juventusom ne dovoodi se u pitanje.
07. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)