PARTIZANOVA PETA U NIZU: TSC demoliran u Senti

A. Ilić

29. 11. 2020. u 16:29 >> 16:21

FANTASTIČNA igra Partizana u Senti. Crno-veli su posle dugo vremena na jednom meču postigli više od gola, a uspeli su večeras da postignu čak četiri (4:0).

ПАРТИЗАНОВА ПЕТА У НИЗУ: ТСЦ демолиран у Сенти

Ravnopravna i otvorena igra u prvom poluvremenu. Uspeo je Holender u 24. minutu meča da zatrese mrežu svoga tima.

Potom je u drugom poluvremenu nakon ulaska Sejduba Sume usledila Partizanova pesma. Suma je nakon pet sekundi na terenu na proigravanje Holendera zatresao mrežu, a potom se mađarski reprezentativac na proigravanje Sume upisao u strelce.

Nije to bilo dovoljno, napadao je Partizan, a iz pete šanse uspeo je Takumo Asano da postigne gol. Japanac je večeras ulazio u šanse, a tek u 71. minutu uspeo je da zatrese mrežu.

TSC – PARTIZAN 0:4 (0:2)

(Holender 23, Suma 61, Holender 62, Asano 71)

Stadion: u Senti

Sudija: Nenad Minaković

TSC: Filipović – Santrač (od 46. Tomanović), Babić, Antonić, Varga – Petrović (od 78. Ponjević), Tumbasević (od 70. Banjac) – Milićević, Zec, Stanojev (od 70. Duronjić) – Lukić (od 78. Dostanić)

PARTIZAN: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević (od 78. Brežančić) – Zdjelar, Šćekić – F. Stevanović (od 60, Jojić), Natho (od 60. Natho), Asano (od 72. Štulić) – Holender (od 72. Čolić)

KRAJ MEČA

85. MINUT - Nakon obilja iznenađenja malo je usporio ritam.

74. MINUT - Oprobao se i Nikola Čolić, ali dobro reaguje odbrana TSC.

69. MINUT - Uspeo je konačno Asano iz šeste prilike da zatrese mrežu Filipovića.

65. MINUT - Potpuno se raspala igra TSC-a u Odbrani. Imali su crno-beli nekoliko velikih prilika, ali nije bilo novog gola.

62. MINUT - Suma je povukao kontru, odlično se revanširao Holenderu za asistenciju, novi gol crno-belih.

61. MINUT - Suma je ušao pre pet sekundi, a  odmah je na dodavanje Holandera uspeo da zatrese mrežu!

59. MINUT - Ponovo je Zec pretio, šutirao je, a golman gostiju odlično reaguje.

56. MINUT - Lukić je pokušao da uposli Zeca, ali je brži bio Stojković.

50. MINUT - Lukić kreće u kontru, pobegao je Markoviću, odlično reaguje Stojković.

49. MINUT - Natho u izglednoj situaciji, odbrana dobro reaguje, potom Šćekić pokušava.

47. MINUT - Treća prilika za Asana, ponovo nedostaje završnica. Odlično ga je pronašao Šćekić, ali je Filipović bez mnogo problema reagovao.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Partizan je bio za nijansu bolji večeras. Imali cu crno-beli nekoliko dobrih prilika, da je Asano bio koncentrisaniji rezultat je mogao da bude drugačiji.

44. MINUT - Zdjelar je odlično uposlio Holendera, a mađarski reprezentativac šutirao je preko gola.

39. MINUT  - Ponovo je šutirao Miliđević, a njegov udarac iz srca šesnaesterca nakon odlične parade ukrotio je golman Partizana.

33. MINUT - Lepa akcija TSC-a, Milićević je na kraju šutirao, lak plen za Stojkovića.

28. MINUT - Ponovo je Asano imao priliku, bio je izblokiran, a potom glavom pokušava i Vujačić, ali nije bio precizan.

26. MINUT  - Nakon kiksa Antonića Asano je došao u izglednu priliku, pogodio je spoljni deo mreže!

23. MINUT - Odličnu loptu u prostor dobio je Holender, bio je brži od rivala, te bez mnogo problema uspeva da zatrese mrežu domaćina!

20. MINUT  - Blizu lopte bio je Vujačić, pobegao mu je Jug Stanojev, izleteo je Stojković, a mladi gudbaler domaćina u pokušaju da lobuje prebacuje gol.

18. MINUT - Igor Vujačić dobija žuti karton nakon jednog neopreznijeg starta.

14. MINUT - Period igre između dva šesnaesterca, bez ozbiljnijih prilika na obe strane. Ali čini se da je lopta za nijansu više u nogama domaćeg tima.

10. MINUT - Prošao je Stevanović između dvojice čuvara, šutirao iskosa, ali siguran još jednom Nenad Filipović.

4. MINUT - veoma visok ritam utakmice na samom početku.

2. MINUT - Partizan od starta opasan. Prvo je zapretio Holender, odlično je reagovao Filipović. Potom na odbitak natrčava Natho, ali je bio izblokiran.