AGUERU TEŠKO PALA SMRT MARADONE: Argentinac skrhan, Gvardiola govorio o njegovom stanju
FUDBALER Mančester sitija Serhio Aguero skrhan je posle smrti Dijega Armanda Maradone, a Pep Gvardiola navodi da je veliko pitanje da li će se Argentinac naći u timu za vikend.
Foto: EPA-EFE/Paul Childs / POOL
Slavni fudbaler je Agueru bio uzor, ali i mnogo više od toga. Bio mu je tast, budući da je Kun oženio Dijegovu ćersku sa kojom ima 11-godišnjeg sina.
Tragedija koja se dogodila u sredu popodne pogodila je napadača "građana", pa je veliko pitanje u kakvom psihičkom stanju će dočekati utakmicu protiv Barnlija (subota, 16 sati).
Ovu informaciju je potvrdio i menadžer kluba sa "Etihada" Pep Gvardiola.
- Veoma je teško u ovom trenutku pričati o njegovom stanju. Utakmica protiv Olimpijakosa je bila jako teška. Tužan trenutak za njegovu porodicu, ali on je okej - rekao je Španac na konfereciji za novinare.
Aguero je bio u braku sa Maradoninom ćerkom do 2012. godine kada su se nakon četiri godine braka razveli. Njih dvojica su posle toga ostali u jako lošim odnosima.
Podsetimo, Serhio se nakon povrede vratio na teren na utakmici protiv Olimpijakosa, baš na dan da je preminuo Maradona.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
POSEBAN OPROŠTAJ MURINjA: Portugalac sa dosta emocija govorio o Maradoni
27. 11. 2020. u 15:47
ITALIJA SE I DALjE OPRAŠTA OD MARADONE: Do sada je nosio ime sveca, a od sada boga
27. 11. 2020. u 12:55
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)