"PETARDA" VOŽDOVCA NA "KROVU": "Zmajevi" pregazili Radnički

25. 09. 2020. u 21:19

FUDBALERI Voždovca pregazili su Radnički iz Niša sa 5:0 na svom terenu u proj utakmici 9. kola Superlige Srbije.

ПЕТАРДА ВОЖДОВЦА НА КРОВУ: Змајеви прегазили Раднички

Već posle 27. minuta igre bilo je jasno da će bodovi ostati u Beogradu, pošto su izabranici Jovana Damjanovića vodili sa 3:0. Golove su postigli Vujnović, Putinčanin i Milosavljević.

Ipak, treba napomenuti da je pri rezultatu 1:0 veliku priliku za goste propustio Nenad Gavrić, kada je sa svega nekoliko metara posle odličnog centaršuta Nikole Aksentijevića prebacio ceo gol.

Očekivala se reakvija igrača Radoslava Bataka u drugom poluvremenu, ali umesto toga domaćin je nastavio da postiže golove.

U stelce su se do kraja utkamice upisali Pantović i Stojčev.

Voždovac je odlično reagovao posle ubedljivog poraza od Zvezde, a "zmajevi" u poslednja dva meča na svom terenu imaju dve pobede i gol razliku 9:0.

Posle ovog trijumfa ekipa iz Beograda ima 13 bodova i nalazi se na osmom mestu na tabeli, dok su Nišlije šeste sa 16 bodova.