NOVA POBEDA KUMANOVE BARSE: Mesi podigao trofej namenjen pobedniku Gamper kupa (VIDEO)

19. 09. 2020. u 21:54

FUDBALERI Barselone pobedili su Elče sa 1:0 i tako osvojili tradicionalni Kup Đoan Gamper.

НОВА ПОБЕДА КУМАНОВЕ БАРСЕ: Меси подигао трофеј намењен победнику Гампер купа (ВИДЕО)

Jedini gol za Katalonce postigao je u trećem minutu Antoan Grizman. Mesi je odlično izbacio Đordija Albu na levoj strani, ovaj dodao loptu po zemlji Francuzu kome nije bilo teško da iz neposredne blizine postigne ispostaviće se jedini pogodak na utakmici.

Ovo je treća uzastopna pobeda ekipa sa "Nou Kampa" od kada je na klupu seo Ronald Kuman.

Mogli su Katalonci i ubedljivije da slave. Mesi i drugovi su ka golu rivala uputili 24 udarca, dok je Elče šest puta šutirao ka golu koji je čuvao Neto. Imao je i Elče veliku šansu pred kraj meč, ali se istakao golman španskog giganta.

Za Barselonu je debitovao Miralem Pjanić. Fudbaler iz Bosne i Hrecegovine je u igru ušao u drugom poluvremenu.

Najbolji igrač takmičenja je Filipe Kutinjo.

Prvi meč u Primeri Barselona će odigrati 27. septembra protiv Viljareala na svom terenu.