PAUNOVIĆ KAO IVIĆ: Srpski trener epizodu u Redingu počeo pobedom

12. 09. 2020. u 18:33

SRPSKI trener Veljko Paunović odlično je počeo epizodu na klupi Redinga. Njegovi fudbaleri pobedili su u gostima Derbi sa 0:2 u 1. kolu Čempionšipa.

ПАУНОВИЋ КАО ИВИЋ: Српски тренер епизоду у Редингу почео победом

Na ovoj utakmici je sve bilo rešeno u prvom poluvremenu. Igrao se 40. minut kada je Lukas Žoao doveo Reding do prednosti.

Kada su svi mislili da će to biti rezultat prvog poluvremena, da tako ne bude pobrinuo se Ovijemuno Ežarija koji je povisio rezultat na 0:2 u prvom minutu nadoknade vremena.

Pokušali su izabranici Filipa Kokua u nastavku utakmice da izbegnu poraz, ali u tome nisu uspeli. Holandski stručnjak je u igru ubacio u 63. minutu i Vejna Runija, no ni legenda engleskog fudbala nije uspela da promeni ishod.

Dvojica srpskih trenera su odlično počeli ovu sezonu sa svojim klubovima u Čempionšipu. Podsetimo, juče je Votford, koji sa klupe predvodi Vladimir Ivić pobedio Midlzbro sa 1:0.