LJUBIMAC DELIJA OPET U SRBIJI: Luis Ibanjez se vraća u Beograd?

Časlav Vuković

23. 08. 2020. u 16:05

BIVŠI fudbaler Crvene zvezde Luis Ibanjez mogao bi da se vrati u Beograd, ali ne u crveno-beli tabor.

ЉУБИМАЦ ДЕЛИЈА ОПЕТ У СРБИЈИ: Луис Ибањез се враћа у Београд?

FOTO: AP

Kako piše "Mondo" za usluge borbenog levog beka se interesuju Voždovac i Čukarički.

Isti izvor navodi da će Argentivac sa hrvatskim pasošem najpre morati da raskine ugovor sa Zrinjskim, s obzirom na to da mu je ostalo još godinu dana ugovora.

Ibanjez je igrao sjajno u Zvezdi. Bio je jedan od najboljih igrača šampionskog tima crveno-belih u sezoni 2015/2016. Potom je otišao u turski Tranbzon u transferu vrednom 1.400.000 evra.

Ovaj 32-godišnjak je ponikao u Boki Juniors. Nakon toga je 2008. godine potpisao za zagrebački Dinamo za 650.000 evra. Kasnije je igrao za Rasing, Đer, Crvenu zvezdu, Karabuk i Zrinjski.

Omaleni levi bek je za klub iz Bosne i Hervegovine upisao samo devet nastupa.

(Mondo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju