INTER je pokazao veliko interesovanje za srpskog reprezentativca i defanzivca Fiorentine Nikolu Milenkovića, ali od posla definitivno neće biti ništa.
Povezane vesti
MATIĆ NAJBLIŽI PEHARU: Junajted i Inter favoriti za osvajanje Lige Evrope
NEMANjA Matić sa Mančester junajtedom najbliži je trijumfu u Ligi Evrope prema kvotama kladionice "Vilijem Hil", uoči "fajnal-ejta" u Nemačkoj, od ponedeljka do 21. avgusta.
07. 08. 2020. u 21:34
PANIKA NA "NOU KAMPU": Mesijev otac stigao u Milano na pregovore
MESECIMA unazad se spekuliše da će Leo Mesi napustiti Barselonu. Mnogi su, ipak, mišljenja da od toga nema ništa, ali izgleda da u Interu imaju svoju računicu.
07. 08. 2020. u 12:49
JUNAJTED SE REŠIO SANČEZA: Svaki dodir s loptom - 32.000 evra
NIJE retkost u modernom fudbalu da usled pogrešne procene, povrede ili nekog trećeg razloga fudbaler bude preplaćen.
06. 08. 2020. u 21:30
INTER ELIMINISAO MAKSIMOVIĆA U LE: Lukaku vredi kao ceo Hetafe
NEMANjA Maksimović sa Hetafeom nije uspeo da iznenadi mnogo bogatiji i slavniji klub Inter u osmini finala Lige Evrope.
06. 08. 2020. u 19:07
POTVRĐENO: Aleksis Sančez Interov tri godine
ČILEANSKI fudbaler Aleksis Sančez potpisao je trogodišnji ugovor sa Interom, koji ga je otkupio od Mančester junajteda.
06. 08. 2020. u 12:07
Najnovije iz rubrike
Ovo se ne odbija: Pavlović odlazi u Premijer ligu! Srbin postaje deo trejda?!
Štoper Milana želja prvaka Evrope.
04. 05. 2026. u 09:06
Srbija je totalno zatečena! Zbog njega je Uroš Stevanović podneo ostavku
DELOVALO je sve kao u najlepšem filmu.
04. 05. 2026. u 08:50
Jokić ostavio u šoku Amere: Evo šta je uradio dva dana posle ispadanja Denvera iz plej-ofa!
Najbolji igrač Nagetsa iznenadio potezom.
04. 05. 2026. u 08:31
Haos u Brazilu! Nejmar fizički napao sina bivšeg reprezentativca
Brazilski napadač Nejmar je navodno bio umešan u žestok fizički sukob sa Robinjom Juniorom tokom treninga Santosa.
04. 05. 2026. u 08:20
Komentari (0)